استایل مردان پیرایش

51 تا از مدل موهای کوتاه و ساده مردانه که از مد نمی افتند!

مدل موی کوتاه و ساده مردانه

مدل موی موهای کوتاه و ساده مردانه ای که در اینترنت می بینیم، خیلی هایشان اصلا مناسب جامعه ما و اکثر مردان ما نیست است. حتی خیلی از نوجوان ها هم سمتی چنان مدل مو های فشنی نمی روند، چه رسد به مردان!

در این صفحه، عکس‌هایی از مدل موهای مردانه ی ساده و کوتاهی که مناسب مردان ایرانی باشد آورده ایم. مدل هایی که هر سلمانی ای می تواند آن را درست کند و هزینه زیادی برای آرایشگاه لازم نیست خرج شود. 

مدل موهایی که می بینید در انگلیسی با اصطلاحات، “آیوی لیگ” و “تپرکات”، “رگولار کات” یعنی مدل موی معمولی، مدل موی بیزنسی یا مدل موی اداری یا مدل موی کلاسیک، مدل موی دانشجویی و دیگر اصطلاحات مشابه دیده می شوند.  

نگاهی به مدل موهای مردانه کلاسیک هم بیاندازید، شاید طرح مورد نظرتان را آنجا پیدا کردید.

عکس های زیادی ازبازیگران ایرانی و خارجی پیدا می شود که مدل موهای کوتاه و ساده ای دارند و با اینکه سلبریتی هستند و مدل های عجیب و غریب هم تا حدودی از آن ها پذیرفته است باز هم سراغ مدل های کوتاه و ساده رفته اند! 

اسم بازیگرانی را که می شناختم و در عکس مدل موهای کوتاه و ساده ای دارند را نوشته ام.

وجه مشترک اکثر این مدل مو ها کوتاهی همه ی موهای سر است، که مو های اطراف و پشت سر کمی بیشتر از مو های بالای سر زده شده. گاهی موهای جلوی سر، یعنی مو های نزدیک پیشانی بلند تر از بقیه موها نگه داشته می شوند که بیشتر حالت بگیرند. (موهای زک افرون /عفرون را ببینید)

 

مدل موی ساده برد پیت
مدل موی ساده و کوتاه برد پیت

برای دیدن مدل موهای بلند مردانه کلیک کنید.

مو های کوتاه هم اگر به اندازه کافی لخت باشد، شانه هم می خورند و می شود مدل موهایی مرتب و شانه خورده بدست آورد، مدل هایی که مناسب 90 درصد جمع ها و محیط ها باشد و مقبول در ایران و همه جای دنیا است.

اگر مدل موی مورد نظرتان را پیدا نکردید، محموعه کاملی از مدل های مردانه می توانید در مدل موی مردانه، کامل ترین مجموعه مدل مو (همراه با دسته بندی) ببینید. و از بین آنها انتخاب کنید.

درباره نویسنده

Rezaraki

دیدگاهتان را بنویسید